معرفی موادغذایی ضعیف کننده نیروی جنسی در مردان

معرفی موادغذایی ضعیف کننده نیروی جنسی در مردان

itmt-ir_

%d8%aa%d9%82%d9%88%db%8c%d8%aa-%d9%82%d9%88%d8%a7%db%8c-%d8%ac%d9%86%d8%b3%db%8c

آیا می دانستید مصرف بعضی از مواد غذایی در طولانی مدت باعث کاهش میل جنسی می شود. یک کارشناس طب سنتی موادغذایی ضعیف کننده نیروی جنسی را معرفی کرده: مصرف

بیش از حد کاهو, خرفه, خیار, کیوی, لیمو ترش, کرفس, زرشک و سیب ترش موجب ضعف قوای جنسی می‌شود.

 

 

*مصرف برخی از موادغذایی مانند سرکه، ترشی, ماست, پنیر بدون مصلحات به نیروی جنسی افراد ضرر وارد می‌کند و موجب تضعیف آن می‌شود، همچنین سیگار کشیدن و دیدن تصاویر ناشایست در داراز مدت افراد را به ضعف جنسی دچار می‌کند.

 

 

*مصرف بیش از حد کاهو, خرفه, خیار, کیوی, لیمو ترش, کرفس, زرشک و سیب ترش موجب ضعف قوای جنسی می‌شود البته بهتر است که اگر ماده غذایی سرد مانند کاهو مصرف می‌شود حتماً همراه با مصلحاتی مانند نعناع, آویشن یا دارچین باشد.

 

 

*حبوباتی مانند نخود و لوبیا یا هر دانه‌ای که نفاخ باشد به تقویت نیروی جنسی کمک می‌کند البته نخود از بهترین حبوباتی است که به باروری و تقویت نیروی جنسی کمک می‌کند.

 

*نخود دارای گرمی معتدلی است که بهتر است که نخود ۲۴ ساعت خیس خورده و مصرف آبی که نخود در آن خیس خورده است همراه با زنجبیل برای سردمزاجان موجب افزایش نعوظ می‌شود.

 

*مصرف گیاهان بادشکن زیره سبز و سیاه، اسفند، مرزنجوش، هر چیز خشک‌کننده مثل شاهدانه، ارزن، عدس و چیزهای سرد و خشک مثل نیلوفر، کافور، گشنیز، اسفرزه برای نیروی جنسی بسیار مضر است.

 

*موادغذایی ترش و قابض مانند سماق, سیب ترش، به ترش, ریواس نارنج به نیروی جنسی لطمه وارد می‌کند، همچنین موادغذایی که رطوبت بالایی دارند مانند کدو, کاهو, خیار و خرفه نیز بسیار مضر است البته این موادغذایی برای تقویت نیروی جنسی گرم مزاجان مفید است.

 

 

*تشخیص ضعف نیروی جنسی که از نوع طبع گرم است یا سرد بر عهده پزشک طب سنتی مجرب با تحصیلات دانشگاهی است. برای بهتر شدن روابط جنسی بهتر است نوع طبع خود را بدانید و پس از آن با مصرف مواد غذایی خود را تقویت کنید.برای تشخیص و درمان ناباروری و ناتوانی جنسی افراد می‌توانند به درمانگاه‌های طب سنتی دانشگاه‌ها مراجعه کنند.

پاسخ دهید