اینترنت خود را شارژ کنید و دیگر نگران هک آن نباشید

اینترنت خود را شارژ کنید و دیگر نگران هک آن نباشید

wifi-hacker

با توجه به پیشرفت روزافزون فناوری اطلاعات و اینترنت راه های بیشتری برای هک و نفوذ به سیستم های امنیتی و یا شبکه های بیسیم به وسیله کاربران بوجود می آید در اینجا ما شما را با روشی آشنا می کنیم که دیگر کسی قادر به هک کردن وایفا (شبکه وایرلس) شما نمی باشد.

در این آموزش ما از نوع تقریبا معروف مودم استفاده کردیم تا اکثر کاربران بتوانند با مشاهده چند اسلاید آموزشی این مشکل را به آسانی حل کرده و دیگر نگران هک وایفا خود نباشند.البته در دیگر مدل های مودم تمامی قسمتهای تنظیمات به همین نحو انجام می شود فقط محل قرار گیری سربرگ ها کمی متفاوت است.

البته روش دیگری هم هست که مخفی سازی نام وایفا می باشد که در این روش بازهم با وارد کردن نام وایفا یا سرچ به وسیله نرم افزار هک توسط هکر ،وایفا قابل دسترسی می باشد!

روش مک آدرس که در اینجا کامل بیان شده است از امنیت بسیار بیشتری  نسبت به روش های دیگر دارد.

۱- ابتدا مرورگر خود را اجرا و وارد مدیریت دستگاه مودم خود شود.

۲- پس از ورود به بخش تنظیمات روتر سربرگ status را انتخاب نماید و در لیست wireless بر روی گزینه refresh کلیک کنید تا تمامی دستگاه های که به دستگاه مودم شما متصل هستند نمایان شود. (تلفن همراه، لب تاپ و سایر دستگاه ها) پس مشاهدMAC ای پی دستگاه های خود آنها را کپی کنید.


۳-هنگامی که مک آی پی تلفن همراه و لب تاپ خود را کپی کردید از منو تنضیمات روتر، سربرگ interface setup را انتخاب کنید و به منوی wireless بروید.

۴-در منوی wireless به دنبال بخش wireless MACAddress filter بگردید و تیک گزینه deactivated را بزنید.

مرحله۵: در این بخش شما می توانید ۸ دستگاه برای استفاده از وای فای مجاز کنید و پس از وارد کردن MAC ای پی های مورد نظر تیک گزینه Active را زده و در آخر تنظیمات انجام شده را SAVE کنید تا تمامی عملیات اعمال شود.

2 دیدگاه ها

  1. reza می‌گه:

    عالی بود بخدا دمت گرم

پاسخ دهید